Promethean Chromebox
Promethean Chromebox mevcut Chrome OS ekosistemini ActivPanel Nickel'e genişletmek için ideal çözümdür ve Google Play Store'dan tercih ettiğiniz uygulamalara sertifikalı ve sorunsuz erişim sağlar. İndirilen uygulamaları tek tıklamayla erişim ve kaynak değiştirme ihtiyacı olmadan doğrudan birleşik menüdekiPromethean Dolap'tan görüntüleyebilir ve açabilirsiniz.
Sağlam Etkileşimlilik
Öğretmenler ve öğrenciler 15 adede kadar eş zamanlı dokunma noktasıyla iş birliği yapabilir. Akıllı avuç içi reddetme teknolojisi bir kullanıcının sabit hale gelmesini tanıyarak ekranın üzerine güvenli bir şekilde yazmasını sağlar.
Cihaz Yansıtma
ActivPanel Nickel’in kontrollü, çok cihazlı yansıtma özelliği öğretmenler ile öğrencilerin el cihazlarıyla bağlanarak sınıfın herhangi bir yerinden iş birliği yapmalarını sağlar.
Kolay Cihaz Bağlantısı
Öğretmenler HDMI ve USB bağlantısı için öne bakan portlara kolayca erişebilir.
Güçlü Ses
Daha iyi duyan öğrenciler daha iyi öğrenir. ActivPanel Nickel'in çift, öne bakanhoparlörleri net ve zengin ses sağlar.
Güçlü Ders Verme Yazılımı Dahildir
Promethean’ın uzun ömürlü eğitim şeceresi, son 20 yıl boyunca özellikle eğitimin ihtiyaçlarını karşılayan teknolojiler geliştirmenizi sağladı. ActivPanel Nickel iki ödüllü yazılım çözümü seçeneğiyle sunulur.
Wi-Fi Bağlantısı
Çeşitli ağ ihtiyaçları için isteğe bağlı Wi-Fi modülü Daha fazla sınıf hareketliliği için gereken esneklik.
Hepsi Bir Arada ve Bağlantılı
ActivPanel Nickel 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı ile dahili Android 8 işletim sisteminin hızına, güvenliğine ve güvenilirliğine sahiptir.
Esnek Bilişim Seçenekleri
Promethean, okulların kendi BT ekosistemlerinde en iyi çalışan işletim sistemini seçebilmeleri için Chrome OS ve Windows® bilişim seçenekleri sunar.
Esnek ve Mobil
Sabit bir duvara montaj düzeneği, yüksekliği ayarlanabilir duvara montaj düzeneği, yüksekliği ayarlanabilir hareketli stant ve sabit yükseklikli mobil stant gibi ActivPanel stantlarıyla sınıf için çok yönlü bir çözüm oluşturun.
ActivInspire:
Sürekli abonelik maliyetleri veya gizli ücretler olmaması için ActivPanel ile standart olarak ücretsiz sunulan Promethean'ın eğitim yazılımlarını kullanarak etkileşimli dersler verin.

ClassFlow:
İleri düzey etkileşimli sınıf araçları ve her zaman, her yerden erişebileceğiniz etkileşimli kaynaklar sunan yeni nesil, bulut tabanlı ders anlatma yazılımı.

Daha fazla bilgi edinmek için, PrometheanWorld.com/Software adresini ziyaret edin.