UZAKTAN EĞİTİM KAMERASI
AVER DL10

Yaşanılan pandemiyle birlikte uzaktan / online eğitimin hayatımızdaki yeri oldukça arttı. Birçok okul pandemi sebebiyle yüzyüze eğitim devam etse de sınıflarına birer canlı yayın kamerası ekleyerek hibrit eğitimi standartları haline getirdiler.

Sizlere uzaktan / online eğitimde en çok tercih edilen otomatik izleme canlı yayın kamerası olan Aver DL10'u tanıtalım.

Uzaktan / Online Eğitim İçin Web Kamera

Yüksek taşınabilirlik ve hafif tasarımla donatılmış DL10'u herhangi bir eğitimci, herhangi bir yerden uzaktan öğretime başlamak için USB bağlantı noktası aracılığıyla dizüstü bilgisayarına doğrudan bağlayarak kullanabilir.

Full HD 1080p çözünürlüğe ve 2 megapiksel kameraya sahip DL10, üstün görüntü kalitesi sunar.

DL10'un üç AI otomatik izleme modu ve sezgisel hareket kontrolü sayesinde, öğretmenler mükemmel sınıflar oluşturmak için farklı modları kolayca ayarlayabilir. Dahili gürültü bastırma mikrofonları sayesinde DL10, öğretmenin konuşmasını aktif olarak algılar ve araya giren arka plan seslerini ortadan kaldırır.

Çevrimiçi ders kapatıldığında DL10 otomatik olarak Uyku Modu'na geçer ve kapanır.

Güvenli ve hızlı

 • Taşınabilir ve Hafif

 • 3 AI İzleme Modu

 • Hareket kontrolü

 • Dahili Mikrofon

 • IP ve USB Çıkışları

 • 2 Megapiksel

 • 6X Toplam Yakınlaştırma

 • Uyku modu

 • Uzaktan Eğitime Hazır

 • Hibrit Öğretim için Mükemmel

AI Otomatik Takip

Sektör lideri yapay zeka otomatik izleme algoritmalarıyla donatılan DL10, öğretmenin her hareketini öğrencilerle paylaşabilir. DL10'un yapay zekası, herhangi bir can sıkıcı eklenti sensör veya cihaz gerektirmeden tüm izleme işini yapar. Çerçeveden çıkma veya odaktan çıkma konusunda asla endişelenmeyin, uzaktaki öğrenciler nereye giderseniz gidin sizi ekranda görebilir.

Yenilikçi Hareket Kontrolleri

Uzaktan eğitim kamerası olan Aver DL10'un hareket kontrolleri, öğretmenin kumanda aramadan, fareyle uğraşmadan sadece el hareketleriyle kameranın kendisini takip etmesini, yakın çekim değil de vücut takibi yapmasını ya da takibi durdurabilesini sağlar. Böylee sınıf içinde hareket halindeyken kameranın kendisini izlediğinden emin olur.

Gürültü Bastırma Mikrofonları

DL10'un yerleşik gelişmiş gürültü bastırma teknolojisi, klavye, fare ve kitap gibi çevresel sesleri azaltırken öğretmenin konuşmasını algılar ve mükemmel bir görsel-işitsel deneyim için daha net ses kalitesi sunar.

Gizlilik İçin Uyku Modu

Öğretmeyi bitirdiğinizde dizüstü bilgisayarınızı veya yazılımı kapatmanız yeterlidir; DL10 Uyku Moduna geçecek ve 10 saniye içinde tüm işlevleri kapatacaktır. Yeniden öğretmeye başlama zamanı geldiğinde, DL10, izleme ve diğer ayarlar değişmeden kaldığınız yerden devam edecektir. DL10, gizlilik korumasını olması gerektiği gibi yapar.

Ürün Görünümü

Ön Görünüm
 1. Kamera merceği
 2. Dahili Mikrofonlar
 3. Kızılötesi Sensör
 4. LED Göstergesi
Arka Görünüm
 1. Ses girişi
 2. USB 3.1 Gen 1 Tip-B
 3. RJ45
 4. DC 12V
 5. Kensington Kilidi