KAMERA ÇÖZÜMLERİ

İŞ & EĞİTİM SEKTÖRLERİ İÇİN

Kullanım Alanınıza Göre Kameraları Seçin

Konftel Video Konferans Kameraları
Konftel Güçlü ve Net Ses Performansı

OmniSound®

Konftel Sıradışı Görüntü Kalitesi

Sıradışı görüntü kalitesi

Konftel Video Konferans Çoklu Katılım

Katılımcı sayısı: 20+ kişi

Daisy-chain bağlantı

Konftel Kullanım Kolaylığı

Çoklu bağlantı

1080p görüntü kalitesi

8MP kamera

20X optik zoom

Belge tarama kameraları

4K ULTRA HD GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Toplantı alanlarını üstün görüntü kalitesiyle karşı tarafa aktaran ürünler ile aynı odada olmanıza gerek kalmadan, tam verimlilikle toplantılarınızı tamamlayabilirsiniz.

HİÇ OLMADIĞI KADAR GÜÇLÜ VE NET SES KALİTESİ

Uzaktan toplantılar giderek yaygın hale geldikçe, ses kesintisi, parazit ve yankılar olmadan ses iletim teknolojilerine talep arttı.

Türkiye’ye bu duyarlılıkla gertirdiğimiz ürünlerde bulunan, 360° ses alma özelliğine sahip aşırı , duyarlı mikrofonlar, olabildiğince çok ses yakalar ve istenmeyen seslerin hepsini hapsederek kristal netliğinde sesleri karşı tarafa iletir.

Dahili hoparlörlere sahip cihazlar sayesinde, ayrıca hoparlör kullanma ihtiyacı bulunmadan güçlü ses alınabiliyor.

20+ KİŞİ ALGILAMA KAPASİTESİ

Yapay zeka destekli geniş açılı kameralar, herkesin varlığını HD video ve sesle işaretleyerek toplantı odasında olağanüstü video kalitesi sunar.

USB ile çalışan cihazlar, küçük toplantı odalarından orta büyüklükte ve büyük boyutlu toplantı odalarına kadar her toplantı odası boyutuyla son derece uyumludur.

YAPAY ZEKA DESTEKLİ GÖRÜNTÜLEME

Yapay zeka destekli geniş açılı kameralar, herkesin varlığını HD video ve sesle işaretleyerek toplantı odasında olağanüstü video kalitesi sunar.

USB ile çalışan cihazlar, küçük toplantı odalarından orta büyüklükte ve büyük boyutlu toplantı odalarına kadar her toplantı odası boyutuyla son derece uyumludur.

VİDEO KONFERANS UYGULAMALARI İLE UYUMLU ÇALIŞMA

Birçok açıdan kullanıcılarına mükemmelliği yaşatan ürünler, şirket içi ve uzak ekibin her zaman bağlantıda kalması için en sık kullanılan video konferans uygulamaları ile uyumludur.

KULLANIM KOLAYLIĞINDA İDDİALIYIZ

Birçok özelliği tek cihazda barındırabilme özellikleri sayesinde video konferans ürünleri tek kablo ya da Bluetooth ile bilgisayarlara bağlanarak toplantıyı başlatır.

Kullanım kolaylığı ödüllerine sahip ürünleri incelemeyi unutmayın.

PTZ KAMERA NEDİR?

PTZ (Pan-Ttilt-Zoom) kamera, uzaktan yön ve zoom kontrolü yapabilen kameradır. AVer'in Profesyonel PTZ Kameraları uzaktan eğitim ve ders kaydı için özel olarak tasarlanmıştır ve her eğitim ortamına mükemmel uyum sağlar.

NEREDE KULLANILIR?

Benzersiz otomatik izleme teknolojisiyle eşleştirilmiş tümleşik canlı yayın ve akış işlevleri, her önemli ayrıntıyı yakalamanızı ve dersleri gerçek zamanlı paylaşmanızı sağlar. Öğrenciler uzaktan katılarak geleneksel sınıfın sınırlarından kurtulabilirler. Ayrıca ücretsiz EZLive uygulamalarıyla öğretmenler, canlı akış, kayıt ve açıklama ekleyerek zengin ve keyifli içerik oluştururlar.

Yayın, akış ve kayıt hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Etkinliklerinizi gerçeğe yakın video kalitesinde yakalayın.

İnsan Algılama
AI (Yapay Zeka)

Ders/etkinlik öncesi tanımlanan yüzleri PTZ kamera takibe başlar. Hedef önünden başka insanların geçmesi, bulunduğu ortamda hareket halinde olması kameranın takibini asla etkilemez.

Birden fazla kişiyi
ekrana otomatik sığdırın

Tek dokunuşla yüz hedefleme teknolojisi, görüş alanınızdaki herkesi ekrana sığacak şekilde anında ayarlar, böylece sunumları, dersleri ve daha fazlasını sorunsuz bir şekilde kaydetmeye başlayabilirsiniz.

Önceden ayarlanmış
bölgeleriniz arasında
sorunsuz izleme

Önceden ayarlanmış alanlarınız arasında otomatik ve sorunsuz içerik yakalama için kamera kontrollerinizi optimize eder. Tek bir kamerayla videonuza çok çeşitli çekim aralıkları sağlarken, çabadan ve zamandan tasarruf edin.

30X'e Kadar
Optik Zoom

Büyük sınıflar veya oditoryumlar için mükemmel şekilde uygun olan kameralar, 350° pan ve 120° eğim yarıçapına sahiptir. Full HD 1080p, 60fps video ve güçlü uzaktan otomatik odaklama işlevi, sunum yapan kişiyi daha hassas bir şekilde izler ve önemli ayrıntıları daha belirgin bir şekilde görüntüler. Gerçekçi ve dinamik görüntü kalitesiyle sınıfın tüm eğlencesini yakalayın.

Mekanik Kol USB Etkileşimli
Görselleştirici (Belge Kamerası)

Dikey belge kameraları, dijital ve uzaktan eğitim için tasarlanmıştır. Sunum yapmak ve öğretim materyallerini görselleştirmek için kullanılan mükemmel bir USB kameradır. Kompakt, dik tasarım, çok yönlü bir yardımcı program sunar ve çeşitli I/O bağlantı noktaları, ekranlara bağlanmak için USB dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçları karşılar.