KONFTEL C2055
& C2055Wx


4K Ultra HD

123° görüş açısı

Tek kablo bağlantısı

Katılımcı sayısı: 12 kişi

USB

HD ses ile OmniSound®

Konftel C2055 ve C2055Wx, Konftel Cam20 4K konferans kamerası ve Konftel 55 serisindeki bir hoparlörü OmniSound® ses kalitesiyle birleştiren, orta ölçekli toplantı odaları için mükemmel video işbirliği çözümleridir. Konftel OCC Hub, her şeyi tek bir kullanışlı kitte bir araya getirir, böylece kamerayı, ses birimini ve odanın ekranını dizüstü bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasına bağlamak için tek ihtiyacınız olan tek şey tek bir USB kablosudur.

Konftel C2055 ve C2055Wx, Konftel Cam20 4K konferans kamerası ve Konftel 55 serisindeki bir hoparlörü OmniSound® ses kalitesiyle birleştiren, orta ölçekli toplantı odaları için mükemmel video işbirliği çözümleridir. Konftel OCC Hub, her şeyi tek bir kullanışlı kitte bir araya getirir, böylece kamerayı, ses birimini ve odanın ekranını dizüstü bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasına bağlamak için tek ihtiyacınız olan tek şey tek bir USB kablosudur.

Etkileyici Video Kalitesi

Konftel Cam20 USB konferans kamerası ile, video konferanstaki diğer katılımcıların sizin ve iş arkadaşlarınızın net ve dengeli bir görüntüsünü elde edeceğinden de emin olabilirsiniz. WDR teknolojisi, düşük ışık, doğrudan güneş ışığı ve yüksek kontrast gibi zorlu koşullarda bile farklı ışık koşullarında iyi bir görüntü elde etmek için otomatik olarak ayarlama yapar.

4K video çözünürlüğü ayrıca harika bir dijital zoom sağlar. 8x maksimum yakınlaştırmada bile, kamera hala mükemmel bir şekilde ayrıntılı bir görüntü üretme yeteneğine sahiptir. Öyleyse göstermek istediğiniz çerçeveyi seçin ve bırakın gerisini kamera yapsın.

Kolaylık Garantisi

Konftel OCC Hub, adından da anlaşılacağı gibi, konferans kamerası, hoparlörü ve ekranı için Tek Kablo Bağlantısı sunan video işbirliği çözümünün merkezidir. Pratikte bu, C2055 ve C2055Wx'in, kullanıcının bir USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayardaki toplantı odasına işbirliği hizmetini getirebileceği BYOC (Kendi Bilgisayarını Getir)'i tam olarak desteklediği anlamına gelir.

OmniSound ile Kristal Berraklığında Ses

Konftel 55 ve Konftel 55Wx, OmniSound® ses teknolojimiz sayesinde etkileyici, kristal netliğinde HD ses sunan şık ve kullanımı kolay hoparlörlerdir. İki model arasındaki fark, Bluetooth® ve Konftel 55Wx ile entegre bir batarya almanızdır. Bilgisayardan gelen video konferans sesi, bir masa telefonu veya cep telefonu aracılığıyla aramalar arasında köprü kurabilir ve dokunmatik ekranda bağlantıları değiştirmek ve birleştirmek kolaydır. Bir başka harika özellik ise hafıza kartına kayıt yapmaktır.

Kendi Toplantını Getir

Tercih ettiğiniz işbirliği uygulaması veya bulut hizmeti ne olursa olsun, Konftel C2055 ve C2055Wx, orta büyüklükteki konferans salonunuzdaki deneyimle ilgilenecektir. USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayarda toplantınızı yanınızda getirin, takın ve hazırsınız. Biz buna BYOM (Kendi Toplantını Getir) diyoruz.

Doğru Açıyı Hızlıca Bulun

Konftel Cam20, günümüzün birçok toplantı odasında normal olduğu gibi konferans kamerasının masaya yakın konumlandırılması gereken durumlar için optimize edilmiştir. 123 ° görüş alanı, tüm katılımcıların rahat bir konumda oturabileceği ve yine de video görüntüsüne sığabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda kamera, bozulma olmaksızın gerçekçi bir görüntü oluşturur.

Konferans kamerasının toplantı odasına montajı hızlı ve kolaydır. Ekrana takmak için esnek kelepçeyi kullanın veya tabanı mükemmel konumda bir standa vidalayın.

Nasıl Çalışıyor

Zekice olduğu kadar basit de değil mi? Konftel C2055 ve C2055Wx'in bileşenleri bu şekilde bir araya gelir ve Konftel OCC Hub çözümü, kurulumu ve kullanımı çok kolay hale getirir. USB bağlantısı üzerinden Tak ve Çalıştır özelliği vardır ve bilgisayarınızda işletim sistemi* olarak yeni bir Windows sürümüne sahipseniz sürücü gerektirmez.

Ayrıca ekranı, HDMI aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza bağlamayı da seçebilir ve DisplayLink sürücüsüne ihtiyaç duymazsınız (aşağıya bakın).

* Konftel OCC Hub DisplayLink'i kullanır. Windows 10 (1607) Yıllık Güncellemesi veya daha yeni bir sürümüne sahipseniz, sürücü zaten bilgisayarınızdadır. Diğer işletim sistemleri için: DisplayLink

Doğa Dostu Ürünler

Konftel, Climate Neutral standardına sahiptir. Bu, Konftel'in tüm sera gazı emisyonlarını dengelediği ve bu emisyonları daha da azaltmak için çabaladığı anlamına gelir. Bir Konftel ürünü seçtiğinizde, ilk olarak iş gezilerinizin yerini alan uzaktan toplantılarınız dolayısıyla iklim avantajı oluşacaktır. Tüm ürünlerin iklime zararsız olduğunu gösteren Climate Neutral Certified etiketine dikkat edin.