KONFTEL C20800 Hybrid


Oda boyutu: Küçük - Geniş

4K Ultra HD

123° görüş açısı

Tek kablolu bağlantı

USB

OmniSound® ile gerçeğe yakın ses

Konftel C20800 Hybrid, küçükten büyüğe toplantı odaları için tasarlanmış çok yönlü bir video işbirliği çözümüdür. Konftel Cam20 4K konferans kamerasına, OmniSound® özelliğine sahip Konftel 800 konferans telefonuna ve Konftel OCC Hub'a sahiptir. Güçlü geniş açılı kamerayı, ölçeklenebilir sesi ve odanın ekranını bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasına bağlamak için tek ihtiyacınız olan tek bir USB kablosu. Karma konferans, toplantı uygulamalarını ve normal telefon görüşmelerini kolayca birleştirmenize olanak tanır. Sıkıntı yok, herkes dahil.

Konftel C20800 Hybrid, küçükten büyüğe toplantı odaları için tasarlanmış çok yönlü bir video işbirliği çözümüdür. Konftel Cam20 4K konferans kamerasına, OmniSound® özelliğine sahip Konftel 800 konferans telefonuna ve Konftel OCC Hub'a sahiptir. Güçlü geniş açılı kamerayı, ölçeklenebilir sesi ve odanın ekranını bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasına bağlamak için tek ihtiyacınız olan tek bir USB kablosu. Karma konferans, toplantı uygulamalarını ve normal telefon görüşmelerini kolayca birleştirmenize olanak tanır. Sıkıntı yok, herkes dahil.

Daha geniş görüntü

Konftel Cam20, konferans kamerasının masaya yakın yerleştirilmesi gereken durumlar için optimize edilmiştir, ancak orta büyüklükteki toplantı odalarında da aynı derecede etkilidir. 123° görüş alanı, tüm katılımcıların rahat bir pozisyonda oturabileceği ve yine de video görüntüsüne sığabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda kamera, bozulma olmadan gerçekçi bir görüntü oluşturur.

Konferans kamerasının toplantı odasına montajı hızlı ve kolaydır. Ekrana tutturmak için esnek kelepçeyi kullanın veya tabanı mükemmel konumda bir standa vidalayın.

Etkileyici Görüntü Kalitesi

Konftel Cam20 USB konferans kamerası ile, video konferanstaki diğer katılımcıların sizin ve iş arkadaşlarınızın net ve dengeli bir görüntüsünü elde edeceğinden de emin olabilirsiniz. WDR teknolojisi, düşük ışık, doğrudan güneş ışığı ve yüksek kontrast gibi zorlu koşullarda bile farklı ışık koşullarında iyi bir görüntü elde etmek için otomatik olarak ayarlama yapar.

4K video çözünürlüğü ayrıca harika bir dijital zoom sağlar. 8x maksimum yakınlaştırmada bile, kamera hala mükemmel bir şekilde ayrıntılı bir görüntü üretme yeteneğine sahiptir. Öyleyse göstermek istediğiniz çerçeveyi seçin ve bırakın gerisini kamera yapsın.

Güç ve netlik için OmniSound

Konftel'in hüzmelemeli mikrofonlara sahip rafine ses platformu OmniSound®, toplantınızda diyaloğun akmasını sağlamak için aktif olarak çalışır. Ölçeklenebilir Konftel 800 konferans telefonunda, sonuç özellikle güçlü ve net bir ses olup, katılımcıların iyi işitebileceklerini ve duyulabileceklerini bilerek rahatlamalarını sağlar. Bu, doğal bir mevcudiyet hissi yaratır.

Kolaylık garantisi

Konftel OCC Hub, adından da anlaşılacağı gibi, konferans kamerası, hoparlörü ve ekranı için Tek Kablo Bağlantısı sunan video işbirliği çözümünün merkezidir. Pratikte bu, C20800 Hybrid'in, kullanıcının bir USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayardaki toplantı odasına işbirliği hizmetini getirebileceği BYOC (Kendi Bilgisayarını Getir)'i tam olarak desteklediği anlamına gelir.

Kendi toplantını getir

Tercih ettiğiniz işbirliği uygulaması veya bulut hizmeti ne olursa olsun, Konftel C20800 hybrid paketi konferans salonundaki deneyimle ilgilenecektir. USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayarda toplantınızı yanınızda getirin, takın ve hazırsınız. Biz buna BYOM (Kendi Toplantını Getir) diyoruz.

Nasıl Çalışıyor

Zekice olduğu kadar basit de değil mi? Konftel C20800 Hybrid'in bileşenleri bu şekilde bir araya gelir ve Konftel OCC Hub çözümü, kurulumu ve kullanımı çok kolay hale getirir. USB bağlantısı üzerinden Tak ve Çalıştır özelliği vardır ve bilgisayarınızda işletim sistemi* olarak yeni bir Windows sürümüne sahipseniz sürücü gerektirmez.

Ayrıca ekranı, HDMI aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza bağlamayı da seçebilir ve DisplayLink sürücüsüne ihtiyaç duymazsınız (aşağıya bakın).

* Konftel OCC Hub DisplayLink'i kullanır. Windows 10 (1607) Yıllık Güncellemesi veya daha yeni bir sürümüne sahipseniz, sürücü zaten bilgisayarınızdadır. Diğer işletim sistemleri için: DisplayLink

Hibrit konferans nedir

Konftel C20800 Hybrid ile dizüstü bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasında görüntülü ve sesli aramalarla sınırlı değilsiniz. Katılımcıları normal IP telefon görüşmeleri yoluyla da karşılayabilirsiniz. Biz buna Hibrit Konferans diyoruz.

Kolay kullanım ödülü sahibi

Konftel 800, USB, Bluetooth® ve SIP için bağlantı sunarak, ister bulutta, ister şirket içinde veya hibrit ortamlarda, BYOD ve günümüzün tüm iletişim ve işbirliği araçlarının kullanımını sağlar. Konferans telefonu, tasarım ve kullanılabilirlik açısından tüm ürünlerimizden talep ettiğimiz yüksek standartları da karşılıyor. Aslında Konftel 800, ürün tasarımı nedeniyle 2019 Red Dot Ödülü'nü kazandı. Jüri açıklaması:

"Konftel 800 konferans telefonunun tasarımı, kendine özgü form kullanımı ve kolay kullanımı ile öne çıkıyor."

Konftel Akıllı Mikrofon

Konftel Akıllı Mikrofon ile, daha büyük konferansları yönetmek için ses yakalama aralığını genişletebilirsiniz. Odanın boyutuna bağlı olarak bir veya iki genişletme mikrofonu bağlayın. Konftel Akıllı Mikrofon, OmniSound® aracılığıyla yankı ve arka plan gürültüsünü dahili olarak iptal eder.

Ses deneyimini en üst düzeye çıkarın

Basamaklı özellik, maksimum kapsama alanı için hem ses dağıtımını hem de alma aralığını genişleterek size geniş odalarda zengin ve eksiksiz ses sağlar. Üç adede kadar Konftel 800 cihazı, tamamen sorunsuz ve karmaşık bir şekilde kablo ile zincirleme bağlanabilir.

”Konftel 800, ses problemlerini ele alma ve birden fazla cihazı ve işbirliği platformunu toplantılara entegre etme konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Çoğu durumda güvenli, geleceğe yönelik bir seçimdir.”

Önemli bir kullanım örneği olarak video da dahil olmak üzere son kullanıcıların sıkıntılı noktalarının ve zorluklarının nasıl çözüleceğine dair Frost & Sullivan raporundan.

Doğa Dostu Ürünler

Konftel, Climate Neutral standardına sahiptir. Bu, Konftel'in tüm sera gazı emisyonlarını dengelediği ve bu emisyonları daha da azaltmak için çabaladığı anlamına gelir. Bir Konftel ürünü seçtiğinizde, ilk olarak iş gezilerinizin yerini alan uzaktan toplantılarınız dolayısıyla iklim avantajı oluşacaktır. Tüm ürünlerin iklime zararsız olduğunu gösteren Climate Neutral Certified etiketine dikkat edin.