ADAM BİLİŞİM BİLGİ MERKEZİ

HİBRİT EĞİTİM NEDİR?
HANGİ KAMERALAR KULLANILIR?

Hibrit Eğitim Nedir?

Dünya genelinde yaşanan pandemiden sonra eğitimdeki en büyük yeni düzen uzaktan eğitimin hayatımızdaki vazgeçilmez yeri oldu. Eğitim normale dönmüş olsa da okullarda hibrit eğitim söylemleri hayatımıza giriyor.

...devamını oku

AKILLI TAHTA ALIRKEN
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Dokunmatik akıllı tahta ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler

Akıllı tahtalar sınıflara girmeye başladığından beri eğitimde bir adım daha ileriye gidilmiş oldu. Sınıflarda dijital içerikler ön plana çıkıyor ve öğrenim materyalleri oldukça genişliyor.

...devamını oku

PTZ KAMERALARDA
PRESET ÖZELLİĞİ NEDİR?

PTZ Kameralarda Preset Özelliği

PTZ kameraların en kullanışlı denilebilecek özelliği olan Preset nedir? Bu ön ayar PTZ kameralara nasıl tanımlanır ve kullanılır?

...devamını oku

VİDEO KONFERANS SİSTEMİ
NEDİR?

Video konferans nedir?

Video konferansları gerçekleştirmek için kullanılan kamera, konferans telefonu ve yardımcı cihazlardan oluşan kitlere ise video konferans sistemi deniyor.

...devamını oku

BYOM NEDİR?

BYOM nedir?

Kendi Toplantınızı Getirin (BYOM) , kullanıcının kendi cihazıyla bulunduğu toplantı odası teknolojisine sorunsuz bağlanabildiği bir işyeri toplantı trendidir.

...devamını oku

SMARTFRAME
NEDİR?

Smartframe Nedir, Nasıl Kullanılır?

Kamera çalıştırıldığında kumanda üzerinde bulunan bir düğmeye basarak SmartFrame özelliği aktif hale getirilir. Böylece kamera üzerindeki yüz algılama teknolojisi insan yüzlerini tanımlamaya başlar.

...devamını oku

MEVCUT KONFERANS SİSTEMİ
NASIL KABLOSUZ YAPILIR?

Kablosuz Video Konferans Nasıl yapılır?

NovoConnect, halihazırda video konferans sistemi kurulu olan ve mevcut AV altyapısını kablosuz sunum işleviyle geliştirmek veya genişletmek isteyenler için tasarlanmıştır.

...devamını oku